Osiągnięcia Różańskiej Drużyny Tchoukballowej

1Miło nam poinformować, że zawodnicy sekcji tchoukballowej działającej przy Stowarzyszeniu na Rzecz Rozwoju Wsi Różanka w składzie: Eliza Armata, Weronika Konsur, Amelia Strzępek, Gabriela Król, Gabriela Śledziona, Katarzyna Tęczar, Angelika Ochał, Jakub Warchoł, Sebastian Szypuła, Konrad Konsur, Wojciech Czerwonka, Hubert Stefański, Arkadiusz Drygaś, Jakub Drygaś, Jan Armata, Krystian Gawron, Paweł Koczela oraz pan Krzysztof Mucha, pan Tadeusz Szaro i pani Elżbieta Furtek (trener) w dniu 25-26 czerwca wzięli udział w Mistrzostwach Polski w tchoukballu plażowym, które odbyły się w Rybniku. Jesteśmy dumni i szczęśliwi, że znaleźliśmy się w gronie najlepszych drużyn w Polsce i że mogliśmy uczestniczyć w tak wyjątkowym wydarzeniu sportowym. Dziękujemy Organizatorom – drużynie Tchoukball Ursus Rybnik oraz wszystkim zawodnikom za tak miłe przyjęcie, za sportową atmosferę i za to, że tak dużo mogliśmy się od Was nauczyć. Jesteście WIELCY. Szczególne podziękowania
i wyrazy wdzięczności składamy Władzom Samorządowym Gminy Wiśniowa oraz wszystkim Sympatykom Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Wsi Różanka, którzy umożliwili nam wyjazd na Mistrzostwa Polski w Tchoukballu plażowym.
Mistrzostwa Polski już za nami. Przed nami Mistrzostwa Europy Juniorów, które odbędą się na przełomie lipca/sierpnia w czeskim Jicinie. Będziemy reprezentować nasz kraj w kategorii M15. Gra z orzełkiem na piersi to spełnienie naszych najskrytszych marzeń. Trzymajcie za nas kciuki i pamiętajcie, że MARZENIA SIĘ SPEŁNIAJĄ – TCHOUK!

Dostępna jest relacja fotograficzna z tej imprezy w naszej galerii. Rybnik 2016